чорна діра жадності

Назва фільму: The Black Hole
Режисер: Olly Williams, Phil Sampson
Актори: Napolean Ryan
Студія: UK
Прем'єра: 21.10.2008

The Black Hole - Phil and Ollyчорна діра насправді затягує. затягує все, що може вмістити - в залежності від розміру діри. але якщо ви хочете оволодіти цією дірою - пам'ятайте, що вона може продиктувати вам і свої умови в один прекрасний момент. тому остерігайтеся. передовсім, звісно - власного жлобства.

жаднасць - основна мораль цього фільму, випадково знайшовши золоту жилу, не намагайтеся заюзати її до кінця. залиште щось на завтра. насправді, в двохвилинному фільмі головне - аби після 50% перегляду ти не зрозумів, чим це закінчиться. на жаль - в даному ролику це передбачити дуже просто. от можете й перевірити свою кмітливість і здатність прораховувати наперед.

розробники фільму Olly Williams and Phil Sampson зізнаються, що на фільм пішло геть небагато часу. знімали його з 10 ранку до 8 вечора, а на монтаж пішов усього тиждень. зате вони у 2008 році вийшли до шорт листу фестивалю короткометражок, чого геть не очікували від себе.

ідея чорної дірки нахабно вкрадена в кролика роджера, за що він навряд ображатиметься - фільм вийшов хороший, хоч і передбачуваний.